Avropa Liqasında II turun oyunları keçirilib

Avropa Liqası
Qrup mərhələsi
II tur, 28 sentyabr

G qrupu
“Viktoriya” (Plzen, Çexiya) – “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – 3:1
Qollar: Petrjela, 29; Kopiç, 76; Bakos, 89 – Nvakaeme, 69
“Luqano” (İsveçrə) – “Styaua” (Rumıniya) – 1:2
Qollar: Bottani, 14 – Budesku, 58; Maranyao, 64

H qrupu
“Köln” (Almaniya) – “Srvena Zvezda” (Serbiya) – 0:1
Qol: Boakye, 30
BATE (Belarus) – “Arsenal” (İngiltərə) – 2:4
Qollar: İvaniç, 28; Qordeyçuk, 67 – Uolkott, 9, 22; Holdinq, 26; Jiru, 49

İ qrupu
“Zalsburq” (Avstriya) – “Marsel” (Fransa) – 1:0
Qol: Dabbur, 73
“Konyaspor” (Türkiyə) – “Gimaraynş” (Portuqaliya) – 2:1
Qollar: Araz, 24; Miloşeviç, 48 – Hurtado, 74

J qrupu
“Atletik” (İspaniya) – “Zarya” (Luqansk, Ukrayna) – 0:1
Qol: Xaratin, 26
“Ostersun” (İsveç) – “Herta” (Almaniya) – 1:0
Qol: Nuri, 22 (pen.)

K qrupu
“Latsio” (İtaliya) – “Sulte Varegem” (Belçika) – 2:0
Qollar: Kaysedo, 18; İmmobile, 90
“Nitsa” (Fransa) – “Vitess” (Hollandiya) – 3:0
Qollar: Plea, 16, 81; Sent-Maksimin, 45

L qrupu
“Rusenborq” (Norveç) – “Vardar” (Makedoniya) – 3:1
Qollar: Bendtner, 25 (pen.); Konradsen, 56; Hedenstad, 68 – Felipe, 90+1
“Zenit” (Rusiya) – “Real Sosyedad” (İspaniya) – 3:1
Qollar: Riqoni, 5; Kokorin, 23, 60 – Lyorente, 41

A qrupu
“Astana” (Qazaxıstan) – “Slaviya” (Praqa, Çexiya) – 1:1
Qollar: Tomasov, 42 – Nqadeu-Nqadjui, 18
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – “Vilyarreal” (İspaniya) – 0:0

B qrupu
“Partizan” (Serbiya) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) – 2:3
Qollar: Ozeqoviç, 34; Tavamba, 42 – Moraes, 54, 84; Buyalski, 68
“Skenderbeu” (Albaniya) – “Yanq Boyz” (İsveçrə) – 1:1
Qollar: Sove, 65 – Assale, 72

C qrupu
“Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Hoffenhaym” (Almaniya) – 2:1
Qollar: Dyakov, 46; Lukoki, 72 – Kaderabek, 2
“Braqa” (Portuqaliya) – “Başakşəhər” (Türkiyə) – 2:1
Qollar: Hassan, 26; Franserjio, 89 – Əmrə, 28

D qrupu
AEK (Afina, Yunanıstan) – “Austriya” (Avstriya) – 2:2
Qollar: Livaya, 28, 90 – Monşeyn, 43; Tayuri, 49
“Milan” (İtaliya) – “Riyeka” (Xorvatiya) – 3:2
Qollar: Silva, 15; Musakkio, 53; Kutrone, 90+4 – Akosti, 84; Elez, 89 (pen.)

E qrupu
“Lion” (Fransa) – “Atalanta” (İtaliya) – 1:1
Qollar: Traore, 45 – Qomes, 57
“Everton” (İngiltərə) – “Apollon” (Kipr) – 2:2
Qollar: Runi, 21; Vlasiç, 66 – Adrian, 13; Yuste, 88

F qrupu
“Lokomotiv” (Moskva, Rusiya) – “Zlin” (Çexiya) – 3:0
Qollar: Fernandes, 2 (pen.), 6, 17
“Şerif” (Moldova) – “Kopenhagen” (Danimarka) – 0:0